Tere!  
Olen kunstnik, ma joonistan ja maalin. Nii enda kui Teie rõõmuks. 
Kuigi joonistada ja värvidega toimetada meeldis mulle juba varases eas, siis viis elutee mu mõneks ajaks kunstist eemale.
Peale gümnaasiumi lõpetamist (aastal 2000) soovisin sisse astuda kunstikooli, kuid jäin napilt välja. Õppisin hoopis Eesti Mereakadeemias ja töötasin peale selle kooli lõpetamist kaks aastat maailmameredel seilavatel kaubalaevadel 3. tüürimehena. Mõistsin siis, et see ei ole siiski minu jaoks, silm ei säranud.
Lõpetasin meremehe karjääri ja proovisin uuesti kunstikooli sisse saada, seekord õnnestus. 2012. a lõpetasingi Tartu Kõrgema Kunstikooli (nüüd Kõrgem Kunstikool Pallas) meedia- ja reklaamidisaini eriala. Olen loometööga seotud sellest ajast alates. Aastast 2019 olen Tartu Kunstnike Liidu liige.
Valik minu senisest loomingust on siin lehel ära toodud. Loodan, et naudite siinseid pilte. Need räägivad nii mõndagi nendest, kes on pildil, kui ka minust kui kunstnikust. Maalid ja joonistused aitavad hoida elu erilisi hetki.

Kui soovite endast või oma lähedasest portreed või muud kaunist kunstiteost, siis võtke minuga kindlasti ühendust.
Kõik maalid minu kodulehel on müügis, välja arvatud tellimustööd, portreed minu pereliikmetest ja tööd, millel on kirjelduses "MÜÜDUD".


EST